KONST / Litografier / Färglitografi 15554192
nr 1555 4192
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Signerad, färglitografi, numrerad, Varité, 55x85 cm, yttermått inklusive ram: 63x93 cm
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 14 augusti 2023
kl 20:34:53
300 kr
350 kr
400 kr